606 401 649

POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT TEPELNÝ KOMFORT BYDLENÍ PO CELÝ ROK

SunShield fólie

založeno 2006

INSTALAČNÍ STŘEDISKA

Brno, Jihlava


Tel.: 606 401 649


sunshield@seznam.cz


Brno, Rumiště 10


Jihlava, Havlíčkova 58

Tonování autoskel - třída NCH HP

Americké autofólie značky Infrasol jsou tím nejlepším co současný trh nabízí. Jsou spojením kvality a vysoké odolnosti. Třída NCH HP disponuje mnohaletou barevnou stálostí a funkcí v zadržení tepla. Propustnost UV záření je pod 1%, zadržení tepla až 61%.
Tónováním autoskel jsme se začali zabývat od března roku 2006 za použití tehdy asi nejlepších fólií značky SunTek. Jak šel čas, na trh prorazili i konkurenční značky, které byli schopny nabídnout za obdobnou cenu lepší kvalitu i vlastnosti. Po dlouhém váhání nás přesvědčila značka INFRASOL. Od roku 2015 do roku 2023 jsme instalovali pouze třídu NCH. Od roku 2024 jsme přestoupily na nejvišší řadu NCH HP. Spokojený zákazník a dobře odvedená práce byla pro nás od začátku prioritou. Ve spojení s nějlepšími autofóliemi na trhu můžeme nabídnout výrobcem poskytovanou záruku na stálost barvy fólie 13 let a naše instalační střediska poskytují doživotní záruku na veškeré skutečnosti spojené s problematikou instalací. Jen díky tomu nemáme prakticky žádné reklamace, ale mnoho zákazníků, firem, autosalonů i autobazarů, kteří se opakovaně se svými vozy vracejí.
Po roční praxi v oboru a osamostatnění se v této činnosti jsme časem vyvinuli neměnné postupy instalace autofólií pro každý typ vozidla. Díky těmto postupům nemáme prakticky žádné reklamace.
Proto upozorňujeme nové zákazníky, že doba instalace celého vozidla např. sedanu dvěma techniky je přibližně 3 hodiny. Pokud chce mít zákazník vozidlo hotové za poloviční čas, musí se obrátit na konkurenci, kde jsou prioritou rychle vydělané peníze.
Po instalaci v letních měsících se pouze 3 dny nesmí stahovat okna a zapínat vyhřívání zadního skla, aby fólie mohla dokonale vyschnout, v zímních měsících 5 dní.
Z homologovaných materiálů máte na výběr ze sedmi odstínů protislunečních fólií, kde se odraz tepla pohybuje mezi 36% a 61% podle typu. Jako novinku máme k dispozici homologovanou fólii KERAMIX 80 na přední stahovací okna s odrazem tepla 42%. Legálně je lze instalovat, pokud nám měřící zařízení ukáže před instalací propustnost světla přes 74%. Stejně tak máme homologován protisluneční pruh na čelní sklo v nejtmavším odstínu černé 05. Všechny tyto fólie mají 99% UV filtr, jsou dvouvrstvé, barevně stálé s protioděrovou vrstvou z vnitřní strany. Poslední dva nejtmavší odstíny mimo tepla zadržují i dostatek světla a tím brání oslnění i vhledu do vozu. Výrobce dává 13 let záruku na stálost barvy a funkční vlastnosti fólie. Jako instalační středisko dáváme doživotní záruku na instalaci (míněna životnost vozidla). Materiály splňují platnou vyhlášku. Pří převzetí vozidla obdržíte typový list pro případ silniční kontroly či STK. Výběr materiálu ze třídy fólie INFRASOL NCH HP.


KERAMIX 80 celkově zadržená sluneční energie 42%.

NCH 50 HPcelkově zadržená sluneční energie 36%.

NCH 30 HPcelkově zadržená sluneční energie 44%.

NCH 20 HPcelkově zadržená sluneční energie 53%.

NCH 10 HPcelkově zadržená sluneční energie 54%.

NCH 05 HPcelkově zadržená sluneční energie 61%.

Naše práce


Naše odkazy

SunShield fólie na Firmy.cz