606 401 649

POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT TEPELNÝ KOMFORT BYDLENÍ PO CELÝ ROK

SunShield fólie

založeno 2006

INSTALAČNÍ STŘEDISKA

Brno, Jihlava


Tel.: 606 401 649


sunshield@seznam.cz


Brno, Rumiště 10


Jihlava, Havlíčkova 58

Historie naší firmy

Historii firmy a čím se zabýváme Vám stručne podám já, Tomáš Hošek
- majitel, technik, sekretářka a uklízečka v jedné osobě. 😎

Firmu SunShield fólie jsem založil v březnu roku 2006 po téměř roční praxi v oboru. Adresa provozovny, která nám vydržela dlouhých 9 let byla Vlhká 19, Brno.

Úplný začátek rok 2006

Mezi lety 2006 - 2007 si nová značka hledala své místo na trhu a snažila se prosadit mezi konkurencí.
Přišla i první (pro mě tehdy velká) zahraniční zakázka, polepit v Dánsku okna kanceláří jedné významné energetické společnosti termoizolační fólií.

Cesta trajektem do Dánska

Příznivé ceny a kvalitně odvedená práce si našli své zákazníky zejména v sektoru autofólie / tónování autoskel kterému jsem se primárně věnoval.

Na konci roku 2007 jsem pracoval 12 hodin denně a naprosto přestával časově zvládat procesy souvisejicí s chodem firmy mimo realizace zakázek.
Další ruce k dílu tak byly prioritou číslo jedna.

Od jara roku 2008 jsme na to dva. 95% našich zakázek se týkalo instalací protislunečních fólií na skla automobilů.
Provozovna v roce 2008
Tunning Brno 2009
Imitace karbonu

V roce 2009 jsme dokonce vyhráli anketu posluchačů rádia Kiss Hády "Brněnská trefa", aneb co je v Brně nej, o nejlepší firmu tónující autoskla.
Šťastný vítez! 😜

Od roku 2011 jsme firmu rozšířily o Jihlavskou pobočku zabívajicí se pouze tónováním autoskel ve spolupráci s firmou AC AUTOSKLO, která nám zde poskytla zázemí na adrese Havlíčkova 58, Jihlava.

Od začátku jsme se snažily vyplnit "okurkovou sezónu" jakoukoli činností. Několik let jsme instalovali imitace karbonu na karoserie i interiery vozidel, tři roky jsme provozovali čištění interiérů a nakonec jsme přibrali pujčovnu lešení, které se věnujeme celoročně a provozujeme jí dodnes.
Půjčovna lešení Brno: Půjčovna-pojizdneho-leseni-brno.cz

Co se materiálu týče do roku 2015 jsme instalovali výhradně značky SunTek a SolarScreen, dnes už spoléháme pouze na značku INFRASOL.

S narůstající konkurencí a dobíhající finanční krizí kolem roku 2015 jsme se začali více zaměřovat na sektor stavebnictví, resp. instalace okenních fólií na skla budov.
První velké zakázky.
Přišla na řadu i Pražská pobočka. A také to hlavní, stěhování Brněnské centrály na novou adresu Rumiště 10.

Velikost zakázek i celkový objem se rok od roku navyšuje, začali jsme s kolegou na sezónu přijímat brigádníky, někdy stačil jeden, jindy zase tři.
Kolem přípravy oken k instalaci a stříhání materiálu bylo vždy spoustu práce a nás zkušenější vytěžuje lepení.

V současnosti jsme stabilně tři, zakázky o stovkách metrů čtverečních jsou pro nás rutinou a automobilům se věnujeme převážně v zimě, tedy mimo sezónu.

Za ta léta se nám podařilo vybudovat největší firmu v oboru mimo hlavní město, samozřejmě díky spokojeným zákazníkům a také spoustě lidí kolem, kteří nám na naší cestě podali pomocnou ruku a spolupracují s námi dodnes!


Naše odkazy

SunShield fólie na Firmy.cz